UNIKEM KİMYA SAN. ve TİC. A.Ş.

Hakkımızda

UNİKEM, İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 4.000 ton/yıl kapasiteli tesisinde Döküm Akrilik Levha üretimi konusunda faaliyet göstermektedir.

Ortaklarının akrilik polimerler alanında ülkemizde hep ilk’leri yaratmış 30 yılı aşan tecrübesi, "Akrilik Plaka" polimer kimyası ve uluslararası pazarlarda faaliyet konusunda sahip oldukları güçlü know-how ile iç ve dış pazarlarda müşteriye özel yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

UNİKEM’in gücü, sahip olduğu ileri derecedeki "Döküm Akrilik Plaka" polimer kimya bilgisi ve know-how’ına ilaveten, bu konuda dünyadaki en son gelişmeleri yakından ve yerinde takip ederek, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, farklı bir beceri ile, özgün ürünler yaratabilme kabiliyetinden gelmektedir.

UNİKEM, ‘’Müşterisine Değer Yaratma’’ prensibini benimsemiş bir firma olarak, sadece bir ürün satmayı değil, sahip olduğu bilgi ve tecrübesini müşterisinin faaliyetlerinde fayda sağlayacak şekilde sunabileceği bir çözüm ortağı olarak hizmet vermeyi hedeflemiştir.


Vizyonumuz

Sektöründe dünya standartlarında bir şirket olmak.

Misyonumuz

Unikem, çalışmalarında inovasyonu ön planda tutarak iş yapış şekillerini, ürün ve hizmetlerini müşterilerinin gelişen ve değişen ihtiyaçları doğrusunda geliştirerek Plastik Kimyası alanında ekstra bir değer yaratmayı misyon olarak benimsemiştir.

Bu amaçla, bünyesindeki branşında uzman ekibi ve sağlam organizasyon yapısı ile rekabette lider ve kalıcı olmayı hedef alan bir yönetim anlayış ve uygulamasını benimsemiştir.

Hedefi, alanında gerek organik gerekse inorganik olarak kârlı bir biçimde büyüyerek Türkiye ve çevre pazarlarda başta Avrupa Birliği ve Rusya olmak üzere önemli bir sektör oyuncusu olmaktır.

Ürünler

- Işıklı reklam, aydınlatma, inşaat, mimari/dekorasyon, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinin ihtiyaç duyduğu TRANSPARAN, TRANSLUSENT ve zengin renk ve desen çeşitlerinde Döküm Akrilik Plaka.

- İnşaat sektörü ile Banyo ve Duş küveti üreticilerinin ihtiyaç duyduğu özel kalite Döküm Akrilik Saniter Plaka.

- İnşaat, mimari ve dekorasyon sektörünün ihtiyaç duyduğu mutfak, banyo tezgâhları, servis bankoları, dekorasyon ve yüzey kaplama elemanları gibi Masif Yüzey (Solid Surface) uygulamalarına yönelik Döküm Akrilik Kompozit Plaka.

- Sağlık sektörüne yönelik olarak başta medikal ekipmanlarda ve implantlarda kullanılan Medikal Akrilik Plaka.

background

“Standart ürünlerin yanı sıra özel döküm akrilik levha ihtiyaçları için adresiniz UNİKEM”